загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Якщо пенсіонер працює, то його пенсію не індексують

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Із 1 травня 2014 року проведена індексація пенсій 12 346 пенсіонерам Рівного, у зв’язку з тим, що індекс інфляції за останні місяці наростаючим підсумком перевищив поріг індексації (тобто 1%).

Індексація проводиться автоматично та визначається для кожного пенсіонера індивідуально. Наприклад, пенсії непрацюючих пенсіонерів індексуються в межах прожиткового мінімуму (949 грн), встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Якщо ж пенсіонер працює, то в першу чергу індексується сума оплати праці, а вже потім, на основі довідки про оплату праці, індексується пенсія. При цьому загальний дохід працюючого пенсіонера, який підлягає індексації, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи (у 2014 році це 1218 грн). Якщо працюючий пенсіонер отримує за місцем роботи заробітну плату, яка встановлена на рівні прожиткового мінімуму для працездатної особи і вище, його пенсія індексації не підлягає.

Не підлягають індексації й виплати, які визначаються залежно від прожиткового мінімуму: пенсії, розмір яких не перевищує прожиткового мінімуму, підвищення, надбавки та інші доплати до пенсії, мінімальний розмір допомоги по безробіттю, соціальна допомога інвалідам, допомога малозабезпеченим сім’ям, допомоги сім’ям з дітьми тощо.

Людмила НАЗАРОВА, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Рівненській області

До списку новин