загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна створить гуманітарні коридори

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Проросійські бойовики воюють проти українських військ у Луганську та ДонецькуПрезидент України Петро Порошенко розпорядився про створення гуманітарних коридорів, щоб цивільні особи мали змогу залишити східні області, що постраждали від конфлікту.

 

У заяві президент сказав, що міністрам було доручено створення "усіх необхідних умов для громадян, котрі хочуть піти".

Насильство між проросійськими бойовиками і українськими військами спричинило смерть більш ніж 200 чоловік, згідно з повідомленнями чиновників.

Рішення створити коридор задовольняє одну з головних вимог Росії.

Але пан П.Порошенко все ще не погодився на запит Кремля пустити російську допомогу до сходу - крок, який, згідно побоювань Києва, може бути використано для озброєння повстанців.

П.Порошенко (зліва) зустрівся з Путіним у день вшанування висадки десанту у Нормандії у п'ятницю

Пан Порошенко заявив на своїй інавгурації у суботу, що забезпечить безпечний прохід для "російський активістів" з України.

У вівторок його офіс додатково уточнив це, стверджуючи у заяві про те, що "щоб уникнути нових жертв у зоні антитерористичної операції, президент доручив профільним міністрам забезпечити всі необхідні умови для громадян, котрі хочуть піти".

Уряд також доручив місцевим чиновникам забезпечити транспорт, продукти харчування та медикаменти з тим, щоб бути спроможними впоратися з очікуваним напливом переселенців в інших областях України.

Рішення про створення цих коридорів може заспокоїти побоювання груп, що борються за права людини, стосовно застосування Києвом танків і повітряних сил з метою придушення проросійських ополченців.

Газовий конфлікт

Петро Порошенко стверджує, що планує припинити майже два місяці бойових дій до кінця цього тижня.

Але на даний момент насильство продовжується у двох східних областя, у яких сепаратисти проголосили незалежність: Донецькій і Луганській.

Деякі з найжорстокіших нападів відбулися в та навколо міст Слов'янська та Краматорська.

Проросійські бойовики утримують декілька урядових будівель, а українські війська задіяні в "антитерористичній операції".

Новий керманич України скликає щоденні наради з приводу ситуації за участю представників Києва, Москви та Організації з безпеки і співробітництва у Європі.

Аналітики кажуть, що для України і Росії життєво важливо співпрацювати разом.

Бойові дії зосереджені в регіонах, які мають значні торгівельно-культурні зв'язки з Росією.

Держави також втягнуті у суперечку за газ.

Росія надала Україні граничний строк до вівторка на виплату частини боргів, у іншому випадку погрожує припинити постачання палива, але поки що, як здається, постачання газу в Україну і до Європейського Союзу залишається стабільним.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин