загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Порошенко оголосив про припинення вогню

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Однак сепаратисти на сході України не довіряють новому президентові

Після неочікуваного оголошення новим українським президентом Петром Порошенком припинення вогню зявилася нова надія на мирне врегулювання конфлікту. "На цьому тижні ми повинні припинити перестрілку", - сказав 48-річний глава держави. Це перший знак від Порошенко, який нещодавно присягнув на посаді глави держави, стосовно мирного плану для виснаженого кривавими боями сходу України. "Кожен день, коли вмирають люди, кожен день, коли Україна сплачує таку високу ціну, є неприйнятним", - сказав він. Щоправда, точної дати на засіданні контактної групи з дипломатами озвучено ще не було. Уже протягом кількох днів Росія настійливо вимагає покласти кінець насамперед військовим операціям з тим, щоб можна було розпочати діалог. У знак своєї готовності до компромісу керівник Кремля Володимир Путін розпорядився у неділю щодо посилених мір безпеки на кордоні з Україною з тим, щоб запобігти подальшому проникненню озброєних людей у кризові області. При цьому йдеться про найманців насамперед з Росії.

Сепаратисти у проблемних областях Луганська та Донецька стримано та з недовірою відреагували на повідомлення Порошенка. "Цим людям не можна довіряти", - сказав учора речник невизнаної Києвом "Народної республіки Луганськ". "Мобілізація не завершена. У нас війна. Ми не відкриваємо перші вогонь, а лише для захисту", - сказав він. Також у "Народній республіці Донецьк" сумнівалися у словах Порошенка. Обидві області прагнуть до створення незалежної держави Новоросія.

Міністерства оборони та внутрішніх справ України так само не були підготовлені до завершення операції, як повідомляють ЗМІ у Києві. Більше того, вони стверджують, що нещодавно урядові війська було забезпечено кращим озброєнням, насамперед бронежилетами та продуктами. Усі підрозділи  на 100 відсотків боєздатні, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Проросійькі військові сили повідомляли, що передмістя міст-оплотів сепаратистів Словянська та Краматорська все ще знаходяться під артелерійським обстрілом. Словянськ повністю оточено. На вихідних сепаратисти повідомляли про загиблих та поранених на території кризових областей. Вже протягом кількох тижнів уряд проводить у цих областях антитерористичну операцію із застосуванням військових літаків і танків.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин