загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Історії жінок Євромайдану зібрали в одне видання

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З друку вийшов збірник інтерв’ю під назвою "Майдан. Жіноча справа".

У виданні описані не тільки спогади очевидиць, а й представлені важливі соціальні ініціативи, які виникли на хвилі Майдану, і тепер втілюються в життя.

Історії жінок вирішив зібрати Український жіночий фонд для того, аби розвінчати стереотип "чоловічого" Майдану та розповісти про ті важливі соціальні ініціативи, які змінюють диктаторську систему, проти чого і повстав Майдан.

У виданні представлені розповіді авторки "Єлюди" Христини Бердинських, ініціаторки і координаторки Євромайдану SOS Олександри Матвійчук, лікарки Марії Матвіїв, режисерки #BABYLON’13 Лариси Артюгіної, представниці української діаспори в США Марти Коломиєць, Лесі Оробець, члена правління ініціативи "Родина. Майдан" Анни Гулевської-Черниш та інших.

Згодом планується переклад видання "Майдан. Жіноча справа" англійською мовою.

До списку новин