загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вінничан запрошують на фотовиставку "Велика сушка"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

14 червня 2014 року Вінницький Народний клуб фотомистецтва «Обрій» разом з Вінницькою обласною організацією Національної спілки фотохудожників України проводить благодійну акцію - фотопроект «Велика Сушка», метою якої є збір коштів для допомоги переселенцям з АР Крим, що мешкають у Вінницькій області.

Проект «Велика Сушка» представляє собою вільну виставку фотографій. Прийняти участь може будь-хто. Кожен учасник може принести будь-яку кількість своїх фотографій у вільному виконанні: жанр, розміри чи оформлення. Всі світлини розвішують на мотузках просто неба за допомогою прищіпок. Експозиція стає схожою на те, як колись сушили відбитки фотографій, зроблені ручним способом, коли теж за допомогою прищіпок просушували готові фотографії. Кожен учасник може зняти собі у подарунок чужу фотографію, але натомість повинен повісити свою, або ж обміняти на благодійний внесок, за задумом даного проекту.

На зворотному боці фотографії можна писати все що завгодно - побажання, послання майбутньому її володарю, телефони або інші контакти.

Це третя вже третя у Вінниці "Сушка". Особливістю її є участь фотографів високого рівня. Це фотоаматори, що вже мають доволі високі досягнення у художній фотографії: звання, нагороди у конкурсах, персональні та колективні фотовиставки, власні майстер-класи тощо. Поруч з професіоналами мають нагоду виступити і початківці, ті, хто ще тільки навчається цьому виду мистецтва, або просто хоче поділитися своїми досягненнями, поспілкуватись з однодумцями, отримати корисні поради. Для когось це перша спроба виставити для перегляду широкому загалу свої фотографії на колективній фотовиставці.

То ж нагадуємо: від учасників потрібно принести тільки фотографії, решту (мотузки, прищіпки) беруть на себе організатори.

Першу акцію подібного формату провели у Санкт-Петербурзі ще у 2010 році. Сьогодні такі виставки проводяться по всій Україні та у різних країнах світу.

Виставка проходитиме з 15 до 19 години на площі Європейській (сквер Козицького, у напрямку між кафе "New-York Street" та "Fashion").

До списку новин