загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львівські чиновники сподіваються, що коли Україна буде в Європі, пенсіонери отримають по 300 євро пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Європі також хочуть, аби в нашій країні були створені мільйони нових робочих місць, а соціальні виплати для наших пенсіонерів становили хоча би 300 євро щомісячно.

 «Україна нині прямує до Євросоюзу. І підписання Угоди про асоціацію – це лише початок нашої тривалої та важкої роботи. З іншого боку, в Європі хочуть, аби українці отримували заробітну плату по 500-600 євро і саме таким чином можна буде зупинити міграційні процеси», – про це заявив заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, який взяв участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Інтеграція України в Європу та світовий фінансовий простір», - зазначив заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак.

А ще П’ятак мріє повернути до України заробітчан, які працюють на «заробітках» в Італії, Польщі та Німеччині.

 «Інтеграція через міграцію в Європу – це не той шлях, яким потрібно йти Україні. Зокрема, в наших найближчих західних сусідів – Італії, Польщі, Німеччині – на сьогодні працюють сотні тисяч українців. Вирішувати цю проблему треба через розвиток в Україні підприємництва середнього класу, який історично є основою демократії, що також є дуже важливо для інтеграційних процесів», – зазначив він.

До списку новин