загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Соцквитки досі існують у Києві, Львові та Івано-Франківську

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Натомість у Чернівцях разом із їхньою відміною підвищують проїзд

 

Віднині пенсіонери, інваліди та малозабезпечені чернівчани не їздитимуть безкоштовно у маршрутках. Соціальні проїзні квитки, які діяли у нашому місті впродовж двох років, відмінили. До того ж міська влада планує збільшити тариф за проїзд і він буде вартувати.

Ми порівняли загальну площу Києва, Львова, Івано-Франківська та Чернівців. Населення у Києві та Львові значно більше і пільговиків є тисячі. Що стосується кілометражу маршрутів, у Чернівцях найбільший 15, а у Львові 24. Проїзд у столиці, у місті Лева та Івано-Франківську коштує 3 гривні, і пільговиків возять безкоштовно цілий день. Відтак збільшення цін на проїзд у Чернівцях не виправдане.

Чернівецькі перевізники вимагали від міської влади відмінити соціальні проїзні квитки та збільшити тарифи на проїзд у маршрутках до 3,5 гривень. Ця сума навіть для чернівчан є захмарною, якщо порівняти, довжину маршрутів та загальну територію Чернівців та Львова. Один автобус за зміну перевозить 2000 львів’ян, з них понад двісті – пільговики. І водії до цього ставляться з розумінням.

Українським пільговикам доводиться виживати в середньому на 1000 гривень у місяць. Невже ці люди, які більшу частину свого життя пропрацювали у колгоспах, заводах, на різних підприємствах, зараз - на межі бідності і невже вони не заслужили на найменше, що може їм дати держава – безкоштовний проїзд.

Про відміну соціальних проїзних чернівецькі перевізники заговорили ще у березні. Але на скасування цих квитків депутати міськради наклали мораторій. Ярослав Кушнірик знайшов компроміс – впровадити адресну допомогу пільговикам. Проте виявилося, що у міському бюджеті коштів не це немає. А тому пенсіонерам доведеться платити за проїзд у маршрутках. Одним словом – от і турбота закінчилась.

До списку новин