загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Читання також корисно для здоров’я, як і заняття спортом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Читаючи хороші книжки ми, розвиваємося не тільки інтелектуально, але і підвищуємо рівень свого фізичного і психічного розвитку.

Якщо судити по загальноприйнятій думці, то образ чоловіка спортивної статури пов’язаний з низьким інтелектом, а «книжкового хробака» з поганим самопочуттям. Однак нові дані, доводять, що читання також корисно для здоров’я, як і заняття спортом.

У нещодавно проведених дослідженнях йдеться не тільки про психічне, але й про фізичне здоров’я. За словами професора Джона Стейна з Оксфордського університету читання не треба відносити до розряду «пасивного проведення часу».

«У період читання ми тренуємо весь мозок, – констатує вчений. – Занурюючись в книгу, відбувається, щось більше, ніж просте стеження за сюжетом. Ми уявляємо, як проживаємо з книжковими героями їхнє життя, проробляючи з собою все, те ж саме, але на уявному рівні».

Це твердження було доведено за допомогою МРТ-сканування. Сканер виявив, що читаючи про звуки, запахи, смаки і природу, у людини в цей момент активізуються ділянки мозку, що відповідають за ці рецептори.

Іншими словами, людський мозок симулює ті ж відчуття, які відчувають і проживають герої книг, якщо б це все було б реальністю. Чого не можна сказати про перегляд телевізора або комп’ютерних іграх. У 2009 році вчені Університету Суссекса визначили, що шестихвилинне читання знижує на дві третини рівень стресу. Це набагато швидше в порівнянні з прослуховуванням музики або пішої прогулянки.

До списку новин