загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Німеччині варто ввести пенсійний вік 76 років – експерт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тільки радикальні заходи, а саме підвищення пенсійного віку до 76 років та залучення до трудової активності 14 мільйонів мігрантів, можуть врятувати Німеччину, вважає Генрік Мюллер, політолог, професор технічного університету Дортмунда, повідомив Spiegel.

Так, на думку експерта, демографічний бум 60-х, коли в Німеччині було народжено близько 1.4 млн. осіб, є причиною теперішньої економічної кризи.

"Якщо ми хочемо вивільнити Німеччину з демографічної пастки, німці повинні підготуватися до двох доволі радикальних змін: працювати до похилого віку і виходити на пенсію в 76 років, а також до 2050 року дати дозвіл на проживання і роботу 14 мільйонам іммігрантів", зазначив експерт.

Ці дві зміни експерт  назвав "основними гвинтами" вирішення демографічної кризи.

До списку новин