загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львів’янам літнього віку представили фільм

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Минулої п’ятниці у центрі дозвілля для літніх при храмі св. Климента Папи Львівського міського терцентру відбулася презентація слайд-фільму «Світлини нашої молодості. Історії життя людей – приклад для наслідування», повідомили Дивись, Інфо у прес-службі ЛОДА.

«Слайд-фільм зроблено на основі світлин підопічних Франківського відділення Львівського міського терцентру. Почесним гостем на заході була п. Михайлина Хома, яка за заслуги у національно-визвольній боротьбі була нагороджена шістьма відзнаками та двадцятьма почесними грамотами. Пані Михайлина також, незважаючи на свій похилий вік, є членом Львівського обласного товариства політв’язнів і репресованих. Тому до нас завітали ще й гості з товариства політв’язнів, щоб привітати п. Михайлину», – розповіла завідувач Франківського відділення Львівського міського терцентру Оксана Турек.

На заході вшанували кожного, про кого розповідалося у фільмі. Підопічні доповнювали фільм своїми розповідями.

«В народі кажуть: «Життя прожити – не поле перейти». Приклад прожитих літ осіб, яких ми обслуговуємо, яскраве підтвердження цієї мудрості. На їхньому життєвому шляху було багато випробувань і поневірянь: війною, голодом, репресіями, тяжкою працею. Та кожен з них не зламався, залишився людиною з великої літери. І ми, наступне покоління, гордимося і беремо за приклад їхнє життя. Отож, в нас виникла ідея зробити слайдову презентацію зі світлинами життя наших підопічних й розповісти в такий спосіб про цих людей їх же одноліткам. Таким чином розширити горизонти їх комунікації», - зазначив директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

До списку новин