загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Верховна Рада вирішила створити орган для захисту прав українців у Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада України (ВРУ) схвалила текст заяви парламенту «Про утиски та недотримання прав українців у Росії».

«За» проголосували 229 народних депутатів України, «проти» жоден, утрималися двоє, не голосували 90 нардепів, повідомляється на сайті парламенту.

Верховна Рада доручила Кабінету міністрів України створити центральний орган виконавчої влади з питань співпраці із закордонними українцями (відповідно до ч. 2 ст. 1-2 та ст. 10-1 закону «Про закордонних українців»).

Цей орган уряд повинен створити в межах коштів, передбачених на утримання органів виконавчої влади.

Крім того, ВРУ доручила невідкладно розробити та затвердити державну цільову програму співпраці із закордонними українцями.

Метою постанови № 4046а ВРУ названо ефективну державну політику України у сфері співпраці із закордонними українцями, зокрема в Росії. Ідеться про задоволення їхніх національно-культурних та мовних потреб, захист їхніх прав та збереження і вільний розвиток національної самобутності.

До списку новин