загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка «Немеркнучий світ петриківського розпису» в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

20 червня 2014 р. Національний музей українського народного декоративного мистецтва презентує виставку «Немеркнучий світ петриківського розпису».

Петриківський декоративний розпис – це самобутній пласт культури українського народу, визнаний у світі як феномен національного мислення та художнього уявлення. У 2013 р., під егідою ЮНЕСКО, Петриківському розпису надано статус всесвітньої нематеріальної культурної спадщини людства.

Музейна колекція петриківського розпису охоплює період з 1913 року до початку ХХІ століття і дозволяє простежити розвиток творчої манери як кожного окремого майстра, так і напряму в цілому.

На виставці буде представлено петриківський розпис: від «мальовки» – до декоративних панно, що презентує творчість понад 30 митців, серед яких класики петриківського орнаментального мистецтва: заслужені майстри народної творчості України Т. Пата, Н. Білокінь, Ф. Панко, В. Соколенко і народні художники України – Г. Самарська та А. Пікуш.

Нині петриківський орнамент є своєрідною «візитівкою» України. Він передає силу українського народного характеру, безмежність і самобутність його душі.

Вхід вільний.

До списку новин