загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні можуть заборонити ще чотири російські телеканали

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (Нацтелерадіо) може зажадати заборони мовлення кількох російських телеканалів на території України. Про це заявив голова ради Володимир Манжосов.

За його словами, зараз розглядається можливість звернення до суду з відповідною вимогою, передає прес-служба Нацтелерадіо.

Заборона може торкнутися каналів «ТВ Центр-Іnternational» (ТVСІ), LifeNews, Russia Today і REN-TV, на які надходять скарги з приводу змісту передач.

Наразі, за даними Нацтелерадіо, ТVCI ретранслюють 165 провайдерів (майже у всіх областях, крім Волинської, Запорізької, Черкаської та Чернігівської), REN-TV — 26 провайдерів (у Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Луганській, Миколаївській та Одеській областях), LifeNews — 39 провайдерів (у Донецькій, Луганській, Житомирській та Харківській областях), Russia Today — 11 провайдерів (у Донецькій і Житомирській областях).

Як повідомляв «Ракурс», 16 травня Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у поновленні трансляції чотирьох російських телеканалів в Україні.

До списку новин