загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рада підвищила пенсії членам сімей загиблих військових

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада підвищила пенсії членам сімей загиблих військовослужбовців.

239 депутатів підтримали законопроект №4402 про внесення змін до закону "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" - щодо підвищення мінімального розміру пенсії членам сімей військовослужбовців у разі втрати годувальника.

Змінами передбачено, що пенсії, які призначаються членам сімей військовослужбовців в разі втрати годувальника за вищезгаданим законом, "не можуть бути нижче двох визначених законом розмірів прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність".

Перед голосуванням голова Верховної Ради Олександр Турчинов сказав: "Зараз ви армії допоможете, якщо проголосуєте за закон… Давайте всі разом підтримаємо цей закон у другому читанні і в цілому".

"Наш фронт – тут, у залі проходить. І ті, хто відсутній у залі, це є дезертири, до яких треба ставитися, як до дезертирів", - заявив спікер після голосування.

До списку новин