загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Порівняння Путіна з Гітлером надто різке? Президент Литви додає до цього ще одне

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент Даліа Грибаускайте порівняла російського главу держави Володимира Путіна водночас зі Сталіном та Гітлером. "Він використовує національність як привід для того, щоб військовими засобами захопити землю", - сказала політик в інтерв'ю для інформаційно-політичного журналу "Focus".

"Це якраз те, що робив Сталін та Гітлер. Такі порівняння абсолютно відповідають дійсності". Не лише українці, а й громадяни Балтійських країн та Польщі змушені постійно відчувати на собі агресію з боку Росії. Практично кожен тиждень відбуваються тренування військових сил в Калінінграді, на кордоні з Литвою. "Там величезна мілітаризація".

Також постійно трапляються невеликі провокації. Так нещодавно російський човен спробував перешкодити будівельним роботам на електропроводці в Балтійському морі.

"Те, що він обіцяє, він не виконує"

Росія хоче тримати країни Прибалтики в економічній та енергетичнополітичній залежності та перетворити їх на ненадійних членів НАТО та ЄС. Згідно з даними Грибаускайте, Балтійським країнам (Естонії та Латвії ) очевидно, пропонували знизити ціни на нафту та газ, якщо ці країни вийдуть з НАТО.

Глава держави, яку щойно переобрали на повторний строк, не вірить у швидке вирішення української кризи. Вона абсолютно не довіряє Путіну: "Він дуже добре прораховує. Те, що він обіцяє - він не виконує. Якщо і виконує, то тільки те, що вигідно".

Балтійці своєю гострою риторикою у жодному випадку не приперли російського президента до стіни. Навпаки, Росія всі ці роки здійснювала тиск і при цьому використовувала передусім енергетичну залежність.

Безпосередньою ціллю Європи повинні були б бути  намагання стати економічно незалежними та провести диверсифікацію енергетичних джерел. "Надалі перебувати в залежності від Росії дуже ризиковано".

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин