загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

111-річна леді отримала шкільний атестат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

111-річна мешканка Вірджинії Лела Бурден нещодавно отримала диплом про закінчення школи. Навчальний заклад, як повідомляється, вона покинула в 1918-му році.

Лела Бурден каже, що ніколи не кидає розпочатого. Її життєве кредо якнайкраще підтверджує той факт, що через майже сторіччя жінка все ж закінчила школу.

111-річна мешканка Вірджинії отримала диплом державної середньої школи Букер Ті Вашингтон, розташованої в Норфолку. Взявши в руки такий довгоочікуваний документ, старенька розчулено навіть трохи підвелася в своєму інвалідному візку. Спеціальна церемонія випуску відбулася через 96 років після того, як ще підлітком Лела покинула школу.

У 1918-му році школи у Вірджинії були закриті через особливо сильну епідемію грипу. Чиновники закликали учнів залишатися вдома, щоб перешкодити поширенню небезпечного вірусу.

Вільний час Лела вирішила використовувати з розумом і влаштувалася одразу на дві роботи. Коли школи у Вірджинії нарешті відкрилися, 15-річна Бурден була захоплена новою роботою і ніколи не зверталася до школи по диплом.

Навіть без закінченої середньої освіти Бурден завжди намагалася вчитися самостійно. Вона взяла за правило читати газету щодня. Варто зазначити, що цей ритуал вона свято шанує навіть зараз, у своєму вельми похилому віці. Утім, Бурде, яка прожила в Норфолку протягом 107 років, каже, що її вік – це просто число, і що вона почувається цілком бадьоро.

“Я ще не стара, я – молода леді”, – сказала вона журналістам під час святкування в травні свого 111-го дня народження.

До списку новин