загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна: Передбачають, що за викраденням спостерігачів стоять козаки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Проросійський ополченець в Україні. Дві групи спостерігачів ОБСЄ вже протягом кількох тижнів тримають заручниками у східній Україні.

Західні дипломати вважають, що козацьке керівництво може стояти за викраденням двох груп спостерігачів ОБСЄ у Східній Україні, як дізнався Шпігель. Козацький керівник у російському парламенті може посприяти їх звільненню.

Дві групи представників від Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) майже цілий місяць тримають заручниками у східній Україні. Але хто саме утримує дев'ять спостерігачів і чому - значною мірою залишається загадкою. Тепер західні дипломати, які беруть участь у переговорах про звільнення груп, вважають, що впливові кола в Росії можуть стояти за викраденнями.

Прямий контакт з викрадачами дозволяє припустити, що чоловіків і жінок утримує командир повстанців і бізнесмен Миколай Кожицин у двох різних місцях на Східній Україні: в Перевальську та Сєвєродонецьку. Людина з значним впливом на території Луганської області, де знаходяться ці два міста, Кожицин є частиною етнічно-культурного керівництва козацтва України.

Джерела розповіли Шпігелю, що ім'я Віктор Водолацький часто згадувалось під час переговорів щодо звільнення заручників. Водолацький є вищим за Кожицина в козацькому керівництві, а також являється парламентарієм у російському парламенті, Держдумі. Його позиція у козацькій ієрархії може дати йому достатню значущість для звільнення заручників.

Від викрадачів не надійшло жодних вимог, а їхні мотиви залишаються невизначеними. Багато хто припускає, що їх взяли в якості людського щита, або як частину козацького наміру поширити страх серед решти спостерігачів ОБСЄ для того, щоб мати змогу впливати на них. Серед заручників з ОБСЄ є і німець, який працює в Центрі міжнародних миротворчих операцій у Берліні.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин