загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Понад дві сотні прикарпатських музеїв чекають на своїх відвідувачів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Івано-Франківщині діє 25 музеїв-юридичних осіб та 202 музейних заклади, які працюють на громадських засадах.

З початку року експозиції прикарпатських музеїв, в яких представлено понад 234 тисячі предметів, оглянули майже 134 тисячі відвідувачів. Таку статистику озвучили на засіданні колегії управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації, яке відбулося на базі Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського в Коломиї.

“Музейні заклади сьогодні є основою для передачі культурних цінностей, збереження нашого українського гену, – зазначив начальник управління Володимир Федорак. – Для того, щоб музей жив, потрібно постійно показувати нові колекції: ікон, картин, скульптур, інших артефактів. Це викликатиме зацікавленість”.

Мовилося на колегії про проблеми музейних закладів краю, що стосуються, зокрема, матеріально-технічного забезпечення, браку нормативно-правових актів, удосконалення фахового рівня працівників музеїв. Обговорюючи актуальні питання, учасники колегії зосереджували увагу на необхідності пошуку нових форм презентації експонатів, ширшому залученні до відвідування музеїв молоді, розробки серії каталогів для туристів, участі у міжнародних програмах.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Адамович, який був присутній на засіданні колегії, запевнив: керівництво органу виконавчої влади сприятиме вирішенню багатьох проблемних питань, усвідомлюючи важливість роботи працівників галузі культури, їх вплив на виховання патріотизму, збереження духовних цінностей та популяризацію всього українського.

До списку новин