загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

25 млн російських пенсіонерів пограбували заради Криму, - Навальний

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Це нова тема із серії "війна все спише"

Російський опозиціонер Олексій Навальний стверджує, що Міністерство фінансів Російської Федерації намагається списатизниклі пенсії росіян на підтримку потреб Криму.

Він зазначив, що російський народ пасивно реагує на різні форми грабежів президента Росії Володимира Путіна і тому йому щастить.

Про це він написав у своєму блозі.

За словами Навального, раніше російська влада вилучила пенсійні накопичення у сумі 243 млрд рублів у працездатної частини населення.

Він зазначив, що тоді влада обіцяла знайти спосіб повернути ці гроші населенню, а тепер Силуанов пояснив, що ніхто нічого повертати не збирається, бо все піде на Крим. 

 

"Торік ніякого Криму не було, але гроші все одно забирали. Тепер навіть розмови про те, що повернуть, припинили. Які можуть бути сумніви, коли наКрим?", - дивується Навальний. 

Він наголосив, що в Держдумі не виявилося навіть невеликої групи депутатів, які б заступилися за народ.

"У Держдумі немає хоча б крихітної депутатської групи, яка б заступилася за інтереси пограбованих 25 млн людей. Таке ось "політичне представництво", - зазначив опоизиціонер. 

 

Він порадив відправити на потреби Криму доходи депутатів або заощадити на трильйоні рублів, який, за його словами, щорічно крадуть на держзакупівлі.

Як повідомляв iPress.ua, міністр фінансів Російської Федерації Антон Силуанов повідомив, що уряд Росії не зможе повернути пенсійні накопичення росіян за 2014 рік, оскільки ці кошти спрямували на потреби Криму.

Росія нещодавно перевела своїх громадян на накопичувальну пенсійну систему, що передбачає щомісячні відрахування з зарплати. 

До списку новин