загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Німецький суд змушує звільнити квартиру пенсіонера, який забагато палить

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Німецький суд в четвер вирішив, що 75-річний мешканець Дюссельдорфа має звільнити свою квартиру, де той мешкав 40 років, через те, що забагато палить.

Фрідхельм Адольфс має час до кінця року, а потім, за вироком суду, йому потрібно знайти собі інше помешкання через скарги своїх сусідів на його тютюновий дим.

У рішенні суду, який залишив в силі попередній вирок після апеляції, говориться, що пенсіонер не докладав зусиль, щоб дим від його цигарок не потрапляв у спільний коридор багатоквартирного будинку, де той орендував квартиру. Він також не чистив свої попільнички, через що його квартира мала специфічний запах.

Власниця квартир попереджала Адольфса кілька разів з 2012 року.

Пенсіонер ще має можливість оскаржити рішення суду у федеральному Вищому суді.

До списку новин