загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Івано-франківських пенсіонерів знайомили з Пилипом Орликом та його Конституцією

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради повідомляє, що у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування  25.06.2014р. проведено захід у форматі історико-правничої абетки: “Пилип Орлик та його перша Конституція України”. У заході взяла участь головний спеціаліст відділу у справах інвалідів та організації соціальних послуг департаменту соціальної політики ОДА Н.Глібчук.

Літні люди здійснили подорож у давнє минуле нашої держави, у часи козацької доби, ознайомились із біографією гетьмана України в еміграції Пилипа Орлика. Також послухали цікаву інформацію про створення першої в Україні і першої в світі Конституції, про те, скільки Конституцій затверджувалось в нашій державі за весь період її історичного розвитку. Ведуча заходу детально зупинилась на окремих найважливіших статтях чинної Конституції України від 28 червня 1996 року.

Присутні подивились відеофільм про гетьмана Пилипа Орлика та його першу Конституцію України, а також послухали пісні про Україну.

В заході взяли участь 32 особи похилого віку, яких пригостили солодощами.

До списку новин