загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2014 рік

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Розмір мінімальної пенсії протягом року знижуватися не буде і залишиться на рівні 949 гривень, підвищення пенсій у цьому році також не передбачається

Урядом затверджено бюджет Пенсійного фонду на 2014 рік, яким зокрема передбачено, що розмір мінімальної пенсії протягом року, незважаючи на складну фінансову ситуацію в країні,  знижуватися не буде і залишиться на рівні  949 гривень, підвищення пенсій у цьому році також не передбачається.

Загальний обсяг доходів до бюджету Пенсійного фонду (з урахуванням залишку коштів на початок року) становить 233,0 млрд. гривен. Загальний обсяг видатків прогнозується в сумі 249,0 млрд. гривень.

Перевищення обсягу видаткової частини над доходною складає 18,1 млрд. гривень. З урахуванням виділених з державного бюджету асигнувань на покриття дефіциту коштів Пенсійного фонду проект бюджету Фонду на 2014 рік є збалансованим.

На сьогоднішній день на обліку у Пенсійному фонді перебуває 13 484,7 тис. пенсіонерів. Середній розмір пенсії станом на 1 червня складає 1 544 грн.

До списку новин