загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як бути щасливим тут і зараз: універсальні джерела благополуччя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нещодавно британські вчені з'ясували, що за останні півстоліття матеріальний добробут населення Землі зріс, але це не зробило людину більш щасливою. Навпаки, призвело до нових проблем і розчарувань. Можливо, люди зовсім не там шукають своє щастя, де його можна знайти? Спираючись на мудрі вислови видатних людей, ми спробували хоч трохи навести світло на одвічне питання: як бути щасливим тут і зараз.

Усім відомий вислів Аристотеля: «Щастя залежить від нас самих». Якщо виходити з того, що щастя ― це внутрішня гармонія, то цілком можна відшукати причини його відсутності і навіть скласти список забраклих елементів. Як бути щасливим підкажуть наступні поради.

Філософ-просвітник Дідро казав: «Найщасливіша людина та, хто дарує щастя найбільшій кількості людей». Звідси випливає: допомагайте близьким, друзям і зовсім незнайомим людям. Що може бути краще за вдячний погляд чи посмішку? Чи не у цьому щастя?

Ще одну таємницю як бути щасливим знав Авраам Лінкольн: «Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими». Психологи довели, що навіть крива натягнута посмішка підіймає нам настрій. Знайдіть привід посміхнутися навіть у найпохмуріший день. Експериментуйте, відважтеся на те, що раніше не дозволяли собі, вагалися або залишали на потім. Це не обов'язково повинен бути екстремальний стрибок із парашутом. Можливо, це освідчення у коханні, похід на рок-концерт, купівля екстравагантної речі, яка вам давно подобається. Як бути щасливим, якщо не радувати себе?

Давньогрецький філософ Фалес Мілетський на питання як бути щасливим відповідав: «Щасливий той, хто здоровий тілом, обдарований спокоєм духу і розвиває свої дарування». Займайтеся спортом, ведіть більш динамічний спосіб життя. Медики визнали факт, що фізичні вправи підвищують рівень гормонів щастя ― ендорфінів ― в організмі людини. Звикніть до регулярних тренувань. Розробіть ваш власний комплекс спортивних вправ (мінімум на 30 хвилин) і повторюйте його кожен день. Крім відмінного настрою ви отримаєте також чудову форму.

Із першим компонентом ми трохи розібралися. Що стосується спокою духу, то тут психологи радять частіше «розмовляти» з самим собою. Прийміть те, чого не можете змінити. Навчіться вибачати собі. Полюбіть себе таким, яким ви є. Радійте навіть найдрібнішим своїм успіхам та досягненням. Не забувайте захоплюватися і чужими перемогами. Більше часу проводьте у приємній вам компанії. Кажуть, що спілкування із друзями продовжує життя.

Як бути щасливим, займаючись неприємною справою? Знайдіть у собі сили для життєвих змін. Якщо на кардинальні зміни ви не згодні, тоді виділіть час на хобі. Згадайте, чим ви хотіли займатися в дитинстві, і втілюйте свої мрії в реальність: музика, малювання, танці, дизайн одягу. Повірте, як мінімум вам забезпечено безліч позитивних емоцій.

А взагалі, це лише універсальні, загальні поради. Як бути щасливим знаєте і ви самі. Зупиніться на хвилинку, залиште усі повсякженні турботи і напишіть власний перелік того, що приносить вам щастя. Наприклад: «Щастя ― це нові знайомства, це слухати улюблену музику, це грати з дітьми, це подорожі». Повторюйте регулярно. Можливо, кожен день. І пам'ятайте: ключі від щастя ― у нас самих!

Наталія Стрига

До списку новин