загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Угорщина погодилася будувати російську газову трубу в Європу в обхід України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перед цим Австрія підписала контракт із Росіє про будівництво "Південного потоку".

Європейські країни одна за одною нехтують загальною риторикою та політикою ЄС щодо економічного тиску на Росію через її агресію проти України. Ще кілька тижнів країни Євросоюзу категорично заявляли про призупинення будівництва газотранспортної системи "Південний потік" для транспортування російського газу в Європу в обхід України. Нині ж уже дві країни заявили про готовність співпраці з РФ – Австрія та Угорщина.

Угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан заявив, що "той, хто сказав, що ми не повинні будувати "Південний потік", має запропонувати альтернативу щодо того, як ми маємо жити без енергетики", передає "Економічна правда".

Ця заява Орбана підтверджує розбіжності в Євросоюзі щодо цього газогону. Раніше Єврокомісія закликала країни співдружності протистояти тиску Росії у питанні будівництва "Південного потоку", заявивши, що контракт з "Газпромом" підписаний з порушенням правил конкуренції.

Нагадаємо, будівництво "Південного потоку" на своїх територіях "заморозили" Болгарія та Сербія. Пізніше прем'єр Сербії спростував заяву про зупинення будівництва "Південного потоку".

Проте минулого тижня австрійська енергетична компанія "OMV" і російський "Газпром" підписали контракт на будівництво австрійської частини трубопроводу "Південний потік", який повинен постачати природний газ до Європи в обхід України. "OMV" стверджує, що проект сприятиме зміцненню безпеки енергетичних поставок до Європи.

Нагадаємо, Україна виступає категорично проти цього проекту. Тим часом вітчизняний "Нафтогаз" готується до "лютої" зими, адже російський "Газпром" через борги Києва та неузгодження нової ціни на блакитне паливо два тижні тому повністю перестав постачати Україні газ. Нині територією України транспортується лише газ у Європу.

До списку новин