загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Рівному покажуть виставку до 20-річчя заповідника у Дубно

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виставка приурочена до святкування  20-ої річниці Державного історико-культурного заповідника м. Дубна та 521-ої річниці Дубенського замку. На ній представлена частина  пам’яток архітектури національного та місцевого значення, які знаходяться на балансі ДІКЗ м. Дубна.

Дана виставка складається із 17-ти банерів. Перший банер – презентаційний - із зображенням візитної картки міста Дубна – вежі «Беатки», логотипом та контактами Заповідника. На інших 16-ти представлені найцікавіші споруди міста. Представлені банери розділені на дві частини: у верхній – представлений сучасний вигляд пам’ятки (кольорове фото), у нижній – давній вигляд (архівні чорно-білі фото та гравюри) для порівняльного аналізу.

Виставка знайомить відвідувачів із перлиною  Дубна – комплексом Дубенського замку ХV – ХVІІІ ст., величними храмами та світськими будівлями, які зводились протягом 5-ти століть – з ХVІ до ХХ ст. і складають неповторний архітектурний ансамбль міста. Кожна духовна споруда – це пам'ять віків, збережена у стінах цієї споруди: рукописні книги, предмети сакрального мистецтва та величні імена сучасників – ієромонаха Арсенія, Іова Желіза (Почаївського), отця Віталія і їх творіння - рукописне Четвероєвангеліє, «Діоптра».

Мета виставки: ознайомлення широкого загалу, зокрема школярів та студентів міста Дубна, місцевих жителів, студентів та викладачів вузів України відповідного напряму, відвідувачів Дубенського замку із пам’ятками архітектури ДІКЗ м. Дубна.

Завдання виставки: збереження архітектурної спадщини,популяризація пам’яток архітектури ДІКЗ м. Дубна з метою налагодження контактів зі спорідненими туристичними об’єктами України для подальшої співпраці, залучення фахівців відповідного напряму, спонсорів, збільшення кількості туристів та залучення професіоналів туристичної індустрії.

До списку новин