загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Підопічні терцентру тепер знають, як покращити пам’ять

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчора у Шевченківському відділенні Львівського міського терцентру відбулась зустріч підопічних з психологом на тему: «Память та її особливості. Як покращити пам’ять?», повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Під час лекції розглянули поняття пам’яті, її різновиди та можливості. Особливу увагу приділили методам, які дозволяють покращити пам’ять. Обговорили важливість раціону харчування, активного способу життя. Підопічні поділились власними рецептами, які допомагають їм зберігати пам’ять та вести активний спосіб життя.

«Пам’ять – психічний процес, який полягає в закріпленні, збереженні та відтворенні минулого досвіду, дає можливість повторно його застосовувати в життєдіяльності людини. В осіб похилого віку досить часто виникають проблеми із пам’яттю. Тому запропонована тема є досить актуальною для учасників зустрічі», – розповіла психолог Львівського міського територіального центру Ольга Пінчук.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

До списку новин