загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна отримає від Світового банку 300 мільйонів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гроші виділять на проект із осучаснення системи соцпідтримки населення, який "допоможе поліпшити стан соціальної допомоги та соціальних послуг для сімей із низькими доходами".

Про це повідомив директор Світового банку з України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан. Водночас він зауважив, що ця фінансова допомога має велике значення, оскільки в нашій країні провели реформи зі збільшення тарифів на газ і опалення.

"Ми не хочемо, щоб підвищення тарифів мало надмірний вплив на найвразливіші верстви населення", - додав Фан.

Нова фінпідримка допоможе позширити програму гарантованого мінімального прибутку для покриття тих, хто потребує його найбільше. При цьому чисельність осіб, які стануть учасниками цієї програмі, повинна зрости приблизно вдвічі з 586 тисяч (минулий рік) до 1,1 мільйона осіб (2019 рік).

Новий 6-річний проект стане частиною загальної фінпідримки групи Світового банку в Україні, ціллю якої є виділення нашій країні до 3,5 мільярда доларів до кінця поточного року.

Зазначимо, на початку липня Кабмін підтримав одержання кредиту СБ на 500 мільйонів доларів для розвитку фінансового сектора до 2015 року.

До списку новин