загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Івана Купала на Рівненщині: фестиваль «Зелене Купало в літо упало»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Рівненщині відбудеться обласний відкритий фестиваль народної творчості, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка «Зелене Купало в літо упало».

6 липня 2014 року у Корці відбудеться обласний відкритий фестиваль народної творчості «Зелене Купало в літо упало», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Фестиваль проводиться щорічно, 6 липня в м.Корець, за участю фольклорних та фольклорно-етнографічних колективів, ансамблів української пісні, народних музик, ансамблів народного танцю, солістів-вокалістів та майстрів народного мистецтва.

Фестиваль розпочнеться о 17.30 год. урочистою ходою учасників фестивалю від районного будинку культури до берега р.Корчик.

У ході заходу відбудеться: урочисте відкриття свята (18.00), концертна програма за участю аматорських колективів Львівської, Рівненської областей та республіки Польща (18.30), презентація етносадиб району «Села Кореччини запрошують» (19.00), козацькі забави, жива лотерея (19.30), театралізоване фольклорне дійство «Чари Купальської ночі» (20.00), естрадна програма за участю молодих виконавців Корецького району (22.00), святковий феєрверк, народні гуляння (23.00).

Під час проведення Фестивалю діє містечко майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Наталія КУЛІНІЧ

До списку новин