загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сепаратисти у Донецьку погрожують припиненням переговорів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Повітряні атаки по Луганську: українська армія хоче відвоювати містоУкраїнська армія хоче оточити місто-мільйонер Донецьк для того, щоб зломити опір сепаратистів, які відразу заявили про неминучі наслідки. Бойовики в черговий раз втратили контроль над кількома містами.

  •  Українська армія має намір взяти в облогу місто-мільйонер Донецьк, аби змусити  сепаратистів здатися
  •  Сепаратисти оголосили, що у випадку блокади вони припинять переговори щодо вирішення кризи
  • Переговори про перемир‘я відійшли на задній план, Росія висловила обурення стосовно цього.

Армія планує блокаду Донецька та Луганська

Українська армія тепер прагне оточити великі міста Донецьк та Луганськ і змусити сепаратистів здатися. Ввечері з Луганська повідомили про запеклі бої. "Стратегія президента Петра Порошенка передбачає цілковиту блокаду цих міст, поки бандити не здадуться", - сказав заступник глави Ради Безпеки, Михайло Коваль. Бойовики ж навпаки відмовляються вести розмову про поразку. Більше того, тепер вони консолідують свої сили у Донецьку. За словами лідера сепаратистів Андрія Пургіна, бойовики не втікали від армії, а просто змінили позиції заради захисту цивільного населення.

Ситуація в східноукраїнському місті Донецьк залишається напруженою. Все більше ополченців збираються там, щоб протистояти новому уряду у Києві. Українська армія тепер хоче оточити великі міста Донецьк та Луганськ і таким чином примусити сепаратистів здатися.

Сепаратисти погрожують припиненням переговорів стосовно виходу з кризи

 

З огляду на облогу Луганська та Донецька, сепаратисти не мають бажання більше продовжувати переговори щодо врегулювання кризи. "Блокада покладе край мирним зусиллям", - сказав лідер сепаратистів Андрій Пургін, згідно з агентством новин DPA у Донецьку. Групи бойовиків все ще готові до зустрічі за посередництва Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) сказав Пургін, хоча час для переговорів про перемир‘я спливає. Міністр закордонних справ Німеччини Франк Вальтер Штайнмаєр в той же час закликав українське керівництво в кризовій ситуації, незважаючи на військові успіхи, шукати діалогу з проросійськими сепаратистами. Штайнмаєр застеріг, що однозначно військового вирішення конфлікту бути не може. Водночас він підтвердив, що в неділю відбулася зустріч так званої контактної групи, що складається  з представників України, Росії та ОБСЄ.

Україна продовжує відвойовувати міста

 

Українська армія відвоювала багато міст-оплотів проросійських сепаратистів. Президент України Петро Порошенко в неділю заявив про "поворотний пункт" після тижнів боїв і віддав наказ про продовження антитерористичної операції. У неділю армія вирушила з наступом на індустріальне місто Донецьк, де дислокувалися сепаратисти. Бойовики також відступили в напрямку Донецька від стратегічно важливих оборонних точок: Слов'янська та Краматорська. Порошенко віддав розпорядження про доставку продуктів харчування у звільненні міста.

У ході наступу на Донецьк урядові загони відвоювали ще два міста, що знаходилися під владою груп бойовиків. Над Артемівськом та Дружківкою знову підняли жовто-блакитний прапор, як стверджує міністр оборони Валерій Гелетей.

Перемир‘я буде ще не скоро

 

Росія виступила з гострою критикою воєнних дій України. «Викликає глибоку тривогу той факт, що переговори українського керівництва з ополченцями не відбулися, - заявив Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров під час телефонної розмови з своїм німецьким колегою Франком-Вальтером Штайнмаєром (СПД). - Враховуючи останні події, перемир‘я, досягнення якого всіма силами прагне федеральний уряд, буде ще не скоро».

Зустріч контактної групи, запропонована Порошенком на неділю, не відбулася. Міністр закордонних справ Росії наполягав, що при зустрічі для вирішення кризи слід узгодити умови нового перемир‘я в постраждалій сусідній країні. Українське керівництво стримано відреагувало на заклик до переговорів. «Під час переговорів може йтися, власне кажучи, лише про безумовне роззброєння бойовиків, а також про звільнення всіх полонених», - наголосив представник національної Ради Безпеки Андрій Лисенко.

Крім того, уряд готовий до переговорів через спостерігачів з Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) стосовно  гарантій безпеки на кордоні. Президент Порошенко сказав, що успіх АТО доводить вірність його рішення не продовжувати перемир‘я, яке закінчилося у понеділок. «Бойовики не підтримали припинення вогню.  Тепер вони отримають заслужене покарання за це, - підкреслив він. - Відвоювання захоплених міст має «велику символічну силу», але ситуація залишається складною. Терористи тепер укріплюються у великих містах».

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин

До списку новин