загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка живопису Дениса Городничого «Пробудження» в Центрі Української Культури та Мистецтва

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відкриття виставки – 9 липня о 18:30

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва, Центр фольклору та етнографії, Кафедра фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

«Пробудження» – так назвав свою виставку полтавський митець Денис Городничий. Улюблений жанр художника - ліричний пейзаж, і саме мальовничу полтавську природу відобразив на своїх полотнах та її дивовижній красі й присвятив виставку.

Художник-живописець народився 10 березня 1984 року в Полтаві. Перші кроки в світ мистецтва допомогли зробити викладачі Полтавської дитячої художньої школи (1996-2001). Подальше навчання та накопичення професійних навичок проходило у стінах Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка на кафедрі «Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва» (2001-2007 рр.). Член молодіжного союзу художників України. Його твори зберігаються у колекціях України, Німеччини, Болгарії, Англії.

Провів персональні виставки в Колегіумі мистецтв в Опішні (2009 р.); у виставковій залі СХУ м. Полтава (2009 р.); Харківському художньому музеї (2009 р.); виставковій залі СХУ м. Полтава (2013 р.); Полтавському художньому музеї (2014 р.); виставкових залах Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2014 р.). Брав участь в численних Всеукраїнських виставок, міжнародних та обласних пленерів.

Три роки Денис Городничий працював над цією виставкою. Серед його полотен є пленерні роботи, що відображають дійсну велич природи Полтавського краю, і втілені в життя дивовижної краси фантазією художника.

Його пейзажі насичені барвами та справжнім українським колоритом. Сам художник зізнається: «Цими картинами хотів показати красу Полтавщини, у яку він закоханий ще з дитинства. Наш край багатогранний, безмежно досконалий і тут інформації, джерел для натхнення і для творчості просто безліч.

Багато сюжетів із тих, що вдалося реалізувати вже в дорослому житті, з'явилися у художника ще в малому віці. Щось згадується навіть з дитинства, прабатьківщина. Це згадка ще з шестирічного віку, коли у бабусі проводив літо.

Нині головним гаслом для художника є служіння мистецтву, зокрема - пейзажу, говорить Денис Городничий. Для нього слова Олександра Довженка «Вміти бачити прекрасне у буденних калюжах життя» - поштовх до створення картини, де глядачі обов'язково побачать неповторну красу природи Полтавщини.

Вхід вільний! Ласкаво просимо! Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В

До списку новин