загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Старі/нові рушники покажуть на виставці в Музеї Івана Гончара

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

10 липня 2014 року о 17:00 запрошуємо в Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара” на відкриття відразу двох виставок: «Воїн», яка присвячена темі воїна в народній картинці та іконі з колекції Музею Івана Гончара та на виставку «НОВА»(?), «ТРАДИЦІЯ»(?), де будуть представлені півсотні рушників 30-х – 60-х рр. ІІ пол. ХХ століття з колекції музею Івана Гончара.

Рушники зібрані з різних регіонів України. Виконані різнокольоровими нитками переважно технікою “гладь” з використанням мережок. У зображеннях переважають рослинні мотиви. Цю колекцію рушників Музей Івана Гончара вперше виставляє на огляд відвідувачам.

Виставки триватимуть до 1 вересня.Експозиція працює щодня, окрім понеділка.

Вхідний квиток:для дорослих – 30 грндля школярів, студентів та пенсіонерів – 9 грн.

До списку новин