загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Творчий вечір тріо "Contemp" в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

17 липня запрошуємо на творчий вечір тріо "Contemp" в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, який відбудеться за адресою м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 26 о 15:00. У програмі твори українських та зарубіжних композиторів.

Учасники:

Віталій Козицький – баян; Тетяна Козицька – кобза-прима; Наталія Гері – кобза-бас.

Колектив створений у лютому в 2013 році. В складі колективу випускники Київської національної академії ім. П. І. Чайковського – лауреати міжнародних конкурсів.

Колектив знаний в Україні та за її межами. Був учасником багатьох фестивалів та концертів в Києві, Львові, Вінниці, Харкові, Санкт-Петербурзі та інших містах.

В репертуарі колективу класичні і сучасні твори українських і зарубіжних композиторів, а також твори українських композиторів в сучасній обробці.

Музиканти грають на оригінальних музичних інструментах, які створені спеціально для колективу.

С часу створення колектив завоював прихильність і любов публіки, адже є активним учасником мистецького життя столиці. Творчий потенціал музикантів постійно росте, репертуар поповнюється цікавими і оригінальними композиціями. Тріо «Контемп» дає нове життя музичним інструментам.

Вартість: 7 грн.

До списку новин