загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна: Звіти повідомляють про моторошну жорстокість

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Звіти організації «Міжнародна амністія» були оприлюднені після того, як за останні дні війська здійснили значний наступ «Міжнародна амністія» стверджує, що вона зібрала «чітке і беззаперечне свідчення  про жорстокі побої та інші катування», що здійснюються групами проросійських сепаратистів на сході України.

Група захисту прав людини каже, що мітингувальники і журналісти стали  основною ціллю для сепаратистів за останні три місяці.

Звіт «Амністії» про викрадення та катування в Східній Україні повідомляє про викрадення сотень людей.

Проурядові сили вчинили меншу кількість зловживань, повідомляє «Міжнародна амністія».

Українські збройні сили отримали значні перемоги протягом останні днів.

«Огидна практика»

 

«Переважна частина викрадень скоєна озброєними сепаратистами, жертви яких часто піддаються моторошним побиттям та катуванням. Також є свідчення про меншу кількість випадків зловживань з боку прокиївських сил, - сказав замісник директора «Амністії» у Європі та Центральній Азії Денис Кривошеєв. - Прийшов час підвести підсумки того, що відбулося і припинити цю огидну практику».

«Амністії»  говорить, що хоча немає остаточних цифр щодо кількості викрадень, МВС України в період з квітня до червня 2014 року повідомляло про близько 500 випадків.

Організація стверджує, що місія спостереження ООН з прав людини в Україні зареєструвала 222 випадки викрадення за останні три місяці.

«Міжнародна Амністія» повідомляє, що група, яка з'ясовувала факти, повернулась зі східної України, де було взято інтерв'ю у постраждалих від тортур людей з обох сторін конфлікту.

«Амністія» доповідає: основною ціллю стають проукраїнські активісти

 

Ганна, проукраїнська активістка, розповіла «Міжнародній Амністії», як 27 травня її викрали озброєні люди в Донецьку, місті на сході країни. Її утримували шість днів, поки не звільнити завдяки обміну полоненими.

«Моє обличчя розбили, він бив в обличчя кулаком, він намагався бити мене скрізь, я прикривалася руками… Я тулилася в кутку, згорнувшись калачиком, тримаючи руки довкола колін. Він злився, що я намагаюся прикривати себе. Він вийшов та повернувся з ножем».

Ганна показала оглядачам «Амністії» шрами на шиї, руках і ногах, де, за її словами, її порізали ножем.

У доповіді повідомляється, що оглядачам надали список з більш ніж 100 громадянами, яких утримували у полоні. У більшості випадків вони повідомляли про тортури.

«Викрадення відбувалися по всій Східній Україні, у Донецькій і Луганській областях», - стверджує «Амністія».

«Цільова аудиторія включає не лише міліціонерів, військових і представників місцевих органів влади, а й журналістів, політиків, громадських активістів, членів виборчих комісій і бізнесменів».

«Амністія» повідомляє, що тепер, коли прокиївські сили відновлюють контроль над новими районами Сходу, майже щодня звільняють нових полонених  і випливає дедалі більше випадків, які викликають занепокоєння».

«Амністія» доповідає: Зловживання з боку прокиївських сил

 

Урядові сили, в тому числі групи самооборони, також причетні до жорстокого поводження з полоненими, заявляє «Амністія».

Один чиновник з місцевої влади у південно-східному порту Маріуполь розповів слідчим «Амністії» про те, як вони чули волання  від болю полоненого бойовика в руках проурядових сил, які «начебто намагалися витягнути інформацію про сепаратистів».

«У той час як більшість викрадень, здавалось, мають «політичну» мотивацію, - говорить «Амністія», - існують чіткі докази того, що викрадення та катування використовуються збройними формуваннями з метою викликати страх та утвердити контроль над місцевим населенням».

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин

До списку новин