загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Ковелі показали усю красу міста

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Краєвиди рідного міста, красу навколишньої природи, монументальність архітектури і портрети тих, хто живе поруч - усе це та багато іншого показали на виставці "Ковельська палітра". Про це інформує Телевізійний центр Ковель.

Художня виставка відкрилась в Ковельському історичному музеї. Своє мистецтво широкому загалу презентували місцеві художники, учасники творчого об'єднання “Підкова”. Серед авторів - як ті, для кого живопис є професійним ремеслом, так і художники-аматори.

“Митець бачить в Ковелі те, що сховане від сторонніх... Художник знає кожен куточок, де і коли сходить сонце... Я люблю своє місто, де я народилася і виросла...”, - розповідає координатор художньої виставки Оксана Цюп'яшук.

“Ковельська палітра”. Саме таку назву має виставка робіт учасників творчого об'єднання “Підкова”. В експозиції представлено картини 15-ти художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Стимулювати творчий розвиток. Обмінюватися досвідом та шліфувати власний художній стиль. Ці завдання і беруться вирішувати ті, хто об'єднався у творче коло художників під назвою “Підкова”.

“Це творче об'єднання покликане стимулювати художників до творчості. Дати їм перспективу. У нас є провідні художники, на яких можуть рівнятися початківці. У нас є прекрасна художня школа. Є база. І потрібно, щоб випускники, які здобувають художню освіту, поверталися до рідного міста і занурювалися в творчу атмосферу...”, - каже співорганізатор ТО “Підкова” Світлана Солодун.

Окрім вже добре відомих ковельчанам імен художників експозиція відкриває і нові творчі особистості. Олена Стрелюк, яка свої картини не малює, а вишиває, для багатьох стала відкриттям виставки.

“Починала я з маленьких серветок, які навчила мене вишивати мама. А далі перейшла до більших форм. Для одних картин потрібно кілька днів роботи. Для інших — кілька місяців. Що надихає? Важко сказати — просто я люблю вишивати. Це моє хобі”, - зауважує вишивальниця Олена Стрелюк.

На відкритті виставки творчого натхнення та любові до рідного міста художникам побажали представники влади. Майстерність та творчий порив авторів картин не залишили байдужими і відвідувачів експозиції.

“Культура — це культ світла. Вона об'єднує і несе нам красу. І якраз от таке мистецтво, ці художники, які об'єдналися і несуть це світло для ковельчан...”, - ділиться враженнями відвідувач виставки Віктор Сагаль.

Виставку картин “Ковельська палітра” в міському історичному музеї можна буде оглянути впродовж місяця.

https://www.youtube.com/watch?v=nW9T_gy6cPY

До списку новин