загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Підлий обман у коханні: Як розпізнати шлюбного афериста

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Самотні жінки покоління 50+ доволі часто використовують інтернет для того, щоб познайомитися з новим партнером. Саме цю обставину використовують аферисти, щоб витягнути гроші з гаманця довірливих жінок. Як розпізнати шлюбного афериста та захистити свої гроші пояснять наші підказки у даній статті.

Поважний вік не захищає від дурниць - мудрий вислів, як доводять останні повідомлення у газетах. Представники старшого покоління не хочуть залишатися самотніми і різними шляхами пробують знайти нового партнера. При цьому для багатьох Інтернет є ідеальним простором досягнути бажаного. Звісно, тут ви можете познайомитися з багатьма приємними людьми. Однак не будь-який форум придатний для того, аби зав'язати довірчі стосунки. Для цього є вже перевірені платформи для нових знайомств, які задіюють свої технічні можливості з метою захистити своїх членів. Вони, щоправда, можуть лише ідентифікувати нових членів та перевірити достовірність їхнього профілю, але не їхніх намірів.

Поняття «шлюбний аферист» загалом асоціюють з добре одягненим чоловіком з шармом та чарівністю. Його репертуар компліментів – величезний, його спосіб висловлюватися дає можливість допустити наявність хорошої освіту. Кого ж здивує, що потенційні дами серця тануть і через рожеві окуляри споглядають на уявне щасливе кохання. На захист чоловічої статі слід сказати, що і у жіночому світі також існують подібні наші сучасниці з аферистичними намірами. Щоправда, найчастішими жертвами стають жінки. Перш ніж ви вирушите на пошуки партнера, візьміть до уваги  кілька порад, як розпізнати шлюбного афериста, або як їх зараз називають скамера, і не попастися на його гачок.

1. Не довіряйте сліпо

Байдуже, чи ви відповідаєте на оголошення в газеті, чи знайомитеся в мережі, на початку стримуйте свою довірливість. Ваші потенційні партнери не мусять знати з першого дня про всі обставини вашого життя. Якщо чоловік має стосовно вас серйозний намір, то відразу не розпитуватиме про вашу фінансову ситуацію. А якщо він так зробив - негайно забудьте про нього!

2. Подавайте в інтернеті неповну інформацію про себе

Шлюбні аферисти проглядають інтернет в пошуках забезпечених жінок. Саме таких вони здатні розшукати, якщо жінки розміщують про себе дані такого ґатунку. Коли різноманітні форуми, біржі знайомств і соціальні мережі  надають таку можливість, краще приховайте особисті дані. Те, що ви, наприклад, любите подорожувати і можете на пенсії дозволити собі подорожі, не мусить бути очевидним для кожного. Так само не слід оприлюднювати у профілях назви вулиць, де ви проживаєте, та телефонні номери.

3. Кохання з першого кліку -  обережно з шлюбними планами

Навіть якщо це вам лестить, будь ласка, віднесіться скептично, якщо він вже через кілька днів розпочне говорити про величезну любов та помістить вас у спільні плани на майбутнє. Трапляється, що двоє людей відразу одне одному симпатизують, але при цьому мова не повинна відразу заходити про одруження.

4.  Інсценована вірогідність

Шлюбний аферист не хоче завоювати ваше серце, він хоче полегшити ваш гаманець. Для того, щоб зробити це настільки вміло, наскільки можливо, він позичить у вас невелику суму грошей та поверне її в найкоротший строк. Цим він поставить на перший план свою серйозність та знищить початкові сумніви. Не попадіться у цю пастку, оскільки наступного повернення грошей ви однозначно більше не дочекаєтесь!

5. Коли він намагається розжалобити

Несподівані надзвичайні ситуації є майже завжди підґрунтям, чому жінки дозволяють себе вмовити на грошові подарунки. Він розповідатиме вам про нинішні економічні негаразди, які йому доводиться пережити, при цьому подаватиме це в дуже складний спосіб. За цим стоїть план: ви дасте йому свої гроші, аби він не був змушений  випрошувати. Задайте собі запитання: про що насправді тут ідеться на випадок, якщо ви серйозно подумуватимете, щоб позичити йому гроші. Якщо він почне вам дорікати, що ви йому не довіряєте, то знайте,  що це вірний знак його шахрайських намірів.

6. Як розпізнати шлюбного афериста закордоном

Тим часом в інтернеті цілі банди згуртовуються та проглядають різноманітні портали знайомств. Часто африканські шахраї розміщають убогі профілі, у яких на першому плані знаходиться фотографія. Тут він майже завжди буде гарним на вигляд чоловіком. Фотографії, звісно ж, не справжні! Перші слова при  встановленні контакту майже завжди розпочинаються тим, що він вас помітив і на фотографії ви чудово виглядаєте. У подальшому спілкуванні він намагатиметься спонукати вас перейти до розмов у месенджері або в чомусь подібному.  Цим він буде тримати вас на гачку навіть у випадку, якщо його профіль був заблокований адміністратором. Прохання про гроші не змусить на себе довго чекати. Серед підстав, які він при цьому запропонує, будуть скрутне сімейне становище, або ж візит до вас, який він, щоправда, не може собі дозволити.  Як тільки ви переказали певну суму, більше ви його і своїх грошей не побачите.

7. Емоційний тиск - залишайтеся непохитними!

Особливо ті жінки, які мали в своєму житті досвід невдалих стосунків, або вже протягом тривалого часу шукають нового партнера, матимуть слабкості перед шлюбним аферистом. Чарівними словами та ніжними жестами шахрай здобуває для себе емоційний доступ. Якщо він помітить, що ви почуваєтеся у безпеці і не хочете позбавляти себе його близькості, то відразу безсовісно це використає. Зі словами на кшталт: "Без твоєї допомоги мені кінець" або "Якщо ти мені не допоможеш, у мене не буде майбутнього",  він ставить свою жертву в стресову ситуацію. Порозмовляйте у такому випадку про це з подругою, адже вона матиме неупереджений погляд на ситуацію і зможе вам допомогти.

8. Переконайте його показати вам помешкання та познайомити з друзями та сім'єю

Ви повинні стати глухими до його слів, якщо він постійно відбуватиметься відмовками, коли мова заходитиме про його власне оточення. Чоловік з серйозними намірами не відмовить вам у доступі до свого будинку і познайомить вас зі своїми друзями. Якщо він постійно знаходить аргументи для відмови - у вас повинна ввімкнутися внутрішня сигналізація.

Висновки: Як розпізнати шлюбного афериста

➤ Які ознаки повинні викликати у вас підозри:

·         Він наголошує при знайомстві про його начебто виключно важку життєву ситуацію

·         Він проявляє надзвичайну зацікавленість вашим фінансовим становищем

·         Він вже після кількох тижнів малює плани на спільне з вами майбутнє

·         Він спочатку позичає невелику суму грошей і швидко їх повертає

·         Він розігрує надзвичайні ситуації і використовує вашу добродушність

·         Він іноземець, здебільшого молодшого віку, і безумно закохався у вас

·         Він здійснює на вас емоційний тиск, ставлячи своє подальше життя в залежність від вашої допомоги

·         До нього майже ніколи не можна додзвонитися і він відмовляється від спільних зустрічей з його сім'єю та друзями

·         Навіть коли він дасть начебто своє ім'я та свою адресу, краще хай покаже посвідчення особи. Дуже рідко аферисти  йдуть на полювання на жертву під власним ім‘ям, але все ж таки, у випадку найгіршого сценарію, ви матимете відправну точку для правоохоронних органів. Як тільки шлюбний аферист помітить, що ви як джерело фінансування більше для нього не цікаві, він зникне. У більшості випадків в цей час він вже матиме наступну жертву.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин

До списку новин