загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові покажуть стрічки про українську революцію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вже 24 липня у Львові стартує фестиваль Wiz-Art. Цьогоріч він міститиме і спеціальну програму, яка буде присвячена українському документальному кіно громадянського спротиву від об'єднання "Вавилон’13".

Головними темами стануть "революція гідності", анексія Криму та неоголошена війна на Сході. Представлятимуть програму Володимир Тихий, Юлія Шашкова та Юлія Гонтарук. У рамках фестивалю пройде і спеціальна дискусія на тему "Документальне кіно — інструмент боротьби в Україні?".

Кінооб’єднання "Вавилон’13" створене для того, щоб розповісти про останні події в Україні. Команда з 40 людей задокументувала більше 1000 годин революційних подій.

Слоганом цьогорічного фестивалю короткометражного кіно Wiz-Art є "Сильніше, ніж зброя". Мистецтво і справді сильніше, правда?

До списку новин