загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЄС продемонстрував підтримку України, вживши нових заходів щодо РФ - Порошенко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент України Петро Порошенко зазначає, що Європейська Рада, вживши шість нових заходів, пов'язаних із українською кризою і приєднанням Криму до Росії, зробила важливий крок на підтримку незалежності та територіальної цілісності України.

"Європа солідарна з Україною. Європейська Рада зробила важливий крок на підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Наш постійний діалог дав результат", - йдеться в офіційному "Твіттері" глави Української держави, опублікованому в ніч на четвер.

Водночас П.Порошенко зазначив: "Очікуємо резолюції Європарламенту".

Як повідомлялося, в ніч на 17 липня за київським часом глави держав і урядів країн ЄС обмежили міжнародне фінансування проектів у Росії і Криму, вживши шість нових заходів, пов'язаних із українським кризою і приєднанням Криму до Росії.

По-перше, ЄС розширює обмежувальні заходи не лише щодо фізичних осіб, як це було досі, але і щодо організацій, що "матеріально чи фінансово підтримували дії, що підривають і загрожують підірвати суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України". Як додатковий захід Раді ЄС доручено розглянути можливість заходів "проти фізичних осіб та організацій, які активно надавали матеріальну і фінансову підтримку російським посадовим особам, відповідальним за анексію Криму або дестабілізацію Східної України".

По-друге, вирішено зупинити потік грошей європейських платників податків до Росії. Європейському інвестиційному банку запропоновано зупинити фінансові операції із проектів державного сектора в Росії.

По-третє, країни ЄС координуватимуть позиції в Європейському банку реконструкції та розвитку з тією ж метою.

По-четверте, Єврокомісія перегляне двосторонні програми співробітництва між ЄС та Росією і для кожного окремого випадку ухвалить рішення про їх зупинення. Залишаються проекти, що стосуються виключно громадянського суспільства та прикордонного співробітництва.

П'ятий захід стосується конкретно Криму. Через його незаконну анексію Росією ЄС обмежує інвестиції в Криму.

По-шосте, ЄС очікує, що міжнародні фінансові інститути утримуються від фінансування проектів, "які прямо чи опосередковано означають визнання цієї незаконної анексії".

До списку новин