загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

НБУ змінює правила роботи з електронними грошима

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

НБУ вирішив відредагувати власне Положення про електронні гроші в Україні. У результаті змін розповсюдження електронних грошей, надання засобів поповнення електронними грошима електронних пристроїв, обмінні операції з електронними грошима та приймання електронних грошей в обмін на готівкові/безготівкові кошти можуть здійснювати лише юрособи.

Також з’явилися обмеження на використання користувачами електронних грошей для здійснення розрахунків за допомогою електронного пристрою, який поповнюється та перебуває в розпорядженні користувача: до 35000 грн протягом календарного року. До розрахунку цієї суми не включаються електронні гроші, погашені на вимогу користувача протягом календарного року. А для оплати товарів або переказу іншим користувачам-фізособам із використанням наперед оплачених карток — у сумі до 500 грн на день і не більше ніж 4000 грн протягом місяця. А щоб останнє обмеження працювало — саме стільки дозволено приймати емітенту та/або агенту з розрахунків.

Користувачі — суб'єкти господарювання мають право отримувати електронні гроші винятково в обмін на безготівкові кошти. Користувачі — суб'єкти господарювання мають право використовувати електронні гроші лише для здійснення оплати товарів.

До списку новин