загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Кіровограді відкриють фотовиставку від архієпископа

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До 260-річчя Кіровограда галерея «Єлисаветград» відкриває фотовиставку «Вірую. Сподіваюся. люблю»

З 5 серпня для кіровоградців та гостей міста працюватиме експозиція, на якій представлено близько сорока робіт - фотозарисовки з життя - пейзажі, портрети, побутові етюди точно не залишать нікого байдужим. Автор фотографій наш земляк архієпископ Київський і всієї України Саватій (Православна Старообрядницька Церква).

Довідка. Архієпископ Київський і всієї України Саватій народився 25 вересня 1942 р. у с. Аджамка Кіровоградської області. У 1968 р. закінчив Вижницьке училище прикладного мистецтва в Чернівецькій обл. і почав трудову діяльність у м. Чернігові дизайнером камвольно-суконного комбінату. 1972 повертається на Кіровоградщину, де самостійно вивчає Святе Письмо, основи богослов'я, статут церковної служби. У 1987 р. в Києві висвячений у ієреї. Будучи священиком обслуговував парафії сіл Калинець, Нікольське, Зибкове, Золотарівка, служив у Харкові. У лютому 1993 р. висвячений в єпископи і призначений правлячим архієреєм єпархії Київської і всієї України.

Захоплюється фотографією. Автор персональної фотовиставки «Ностальгія за прекрасним», яка в 2010 році побувала в Одесі, Вилкове, Чернівцях.

До списку новин