загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Черкасах відкрилась виставка, яка пропонує поринути у світ мрії і ностальгії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

17 липня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилась виставка живопису Ігоря Самойленка. Багатозначна назва виставки відразу пропонує глядачам поринути у світ мрії і одночасно ностальгії художника, який, як виявилося, просто не може жити без живопису. Живопис для нього – захоплення на все життя, мрія, яка здійснилася.

Ігор Самойленко народився у Черкасах у 1968 році. Інтерес до мистецтва проявився у нього ще у школі, що і привело юного художника в Черкаську дитячу художню школу. Йому пощастило з вчителями – відомими черкаськими художниками – В. Цимбалом, Я. Марцінкевичем, Є. Найденом, І. Даніловою, які навчили Ігоря не тільки мистецтву рисунка і колористики, але й вмінню творити, фантазувати.

Після закінчення школи Ігор працював художником-оформлювачем, служив в армії, закінчив курси художників-оформлювачів. І постійно займався живописом у вільний час. Любов до мистецтва привела у приватну Вільну Академію «Красных искусств» під керівництвом О.О.Близнюка. Саме О.Близнюк вплинув на подальше становлення Самойленка – художника. І велику роль зіграли пленери, які проводив Близнюк, поклонник французьких імпресіоністів.

Улюблені жанри художника – пейзаж, портрет. Варто зазначити, що Ігор займається не тільки живописом, а й скульптурою і графікою. І у кожному виді мистецтва він досяг певних успіхів. Талановитий портретист, шаржист, Ігор створює портрети на замовлення.

Майже 70 картин представив художник на виставку. Роботи різні за рівнем, але всі випромінюють нестримну творчу енергію, буяння барв і спонукають до роздумів. Його авторська манера дуже близька імпресіонізму. Полотна сповнені повітря, світла та вібраціями простору. Але при цьому він надзвичайно індивідуальний і неповторний.

Більшу частину виставки представляє жанр пейзажу, в якому художник працює найчастіше. В його світлих, сповнених позитивної енергії пейзажах – сонячні полиски, розмитий дощ, багато світла «Кольоровий ліс» 2012 р., «Сонячний день» 2012 р., «Дідова криниця» 2013 р. Він вміє вловлювати ритми буття і передавати глядачам свої враження.

Портрети вирізняються тонким психологізмом, впевненим і енергійним живописом. Мазок художника живий, пластичний.

Ігор Самойленко вкладає душу в свої твори і тому вони зігрівають нас. Наша країна ніколи не пропаде, коли творять такі художники, як Ігор Самойленко.

Виставка діє до 17 серпня 2014 року.

До списку новин