загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мінсоцполітики підготувало програму стабілізації зайнятості в Донецькій і Луганській областях до 2017 року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство соціальної політики спільно з науковцями, представниками роботодавців і профспілок підготувало проект програми створення робочих місць та стабілізації зайнятості в Донецькій і Луганській областях до 2017 року. Про це на засіданні національної тристоронньої соціально-економічної ради повідомила директор Департаменту ринку праці та зайнятості Мінсоцполітики Наталія Зінкевич.

“Розроблена спільно з провідними вченими України, сторонами соціального діалогу програма створення робочих місць та стабілізації зайнятості в Донецькій і Луганській областях”, – повідомила представник Мінсоцполітики.

За її словами, впровадження цієї програми здійснюватиметься на умовах державно-приватного партнерства із залученням міжнародних донорів.

“Ми очікуємо, що протягом трьох років будуть створені конкурентоспроможні робочі місця для понад 300 тис. жителів Донбасу”, – зазначила вона.

Зокрема, 200 тис. робочих місць буде створено в Донецькій області і не менш 100 тис. робочих місць буде створено в Луганській області.

До списку новин