загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Ужгорощині в обійсті селян вирує кактусовий урожай цвіту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Hаприкінці минулого року ми розповідали про пенсіонерку із смт Середнє, що на Ужгородщині, в обійсті якої вже кілька років поспіль успішно прижилися пустельні рослини. Так от, кореспондент Ужгород.net вирішив на власні очі переконатися, як живуть трьохметрові кактуси та як цвітуть деякі з них влітку, відвідаши господарство середнянки.

На Закарпатті що лише не вирощують ківі, хурму та інші екзотичні фрукти. Як виявилося справжнє хобі у 66-ої Юстини Монди із смт Середнє, яка виростила не лише трьохметрове лимонне дерево, а й декілька видів кактусів. У свої немолоді роки середнянка не лише вміло порається коло двору і худоби, а ще й встигає обробляти півгектара землі, а вечорами - милуватися пустельними рослинами, які непогано прижилися у дворі турботливої господині.

Вони поширені в основному у пустелях, а сьогодні їх можна зустріти у звичайному господарстві у закарпатському селі. Висота деяких вражаюча – понад три метри. А дісталися більша частина кактусів пані Юстині у спадок від родичів з Ужгорода, які не захотіли «мучити» на підвіконнику цих чарівних природніх створінь.

Хоча господиня не відає їх назви, з яких країн світу завезені, але вміє доглядати та милуватися буйним цвітінням. До речі, цвітуть «колючки» всього день-два, тому нам пощастило відзняти кілька прекрасних квіток. Загалом на її подвір’ї можна зустріти такі види колючих рослин, як: акантокаліціум, гімнокаліціум, а ще - алоє, апорокактус, гілоцереус та інші.

До списку новин