загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Порошенко підписав закон про підвищення пенсій сім'ям загиблих військових

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент України Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким мінімальна пенсія із втрати годувальника підвищується з одного до двох визначених законом розмірів прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

Як наголошується на сайті глави держави, йдеться про закон № 1542-VII "Про внесення змін до ст. 37 закону України" Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

"Завданнями закону є посилення соціальної захищеності членів сімей військовослужбовців, які потребують захисту і турботи з боку держави", - повідомляє прес-служба президента.

До списку новин