загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У «Замку Радомисль» представлять експозиції кращих майстрів декоративно-прикладного мистецтва області

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У такий нелегкий для країни час тільки згуртованість та спільна робота допоможуть подолати всі труднощі та не втратити культурні та мистецькі традиції й цінності.

23 – 24 серпня цього року в «Замку Радомисль» буде організована експозиція кращих майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва Житомирщини. Замок гостинно запрошує всіх бажаючих завітати до старовинного музею та на власні очі побачити красу митців Житомирського краю.

Замок-музей «Радомисль» – це справжня скарбниця українських домашніх ікон та старожитностей. За довгі роки зусиль його власниці, Ольги Богомолець, було зібрано майже 5 тис. експонатів, частину з яких можна побачити у виставкових залах маєтку.

Цікавим фактом є те, що в замку функціонує Папірня – мануфактура з виготовлення паперу за старовинною технологією XVII ст., де кожен бажаючий має нагоду виготовити аркуш паперу та взяти його собі на згадку.

До списку новин