загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЄС слід оборонятися: не тільки від ракет, але й від російської пропаганди – Лінкявічус

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Європейський союз має негайно інтенсифікувати зусилля і посилювати тиск на Росію, «щоб не ставати частиною проблеми», заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус.

«Ми маємо говорити не просто про напади чи постачання зброї через кордон, а про терористичні акти. Я думаю, що настав час називати конкретні імена й визнати терористичними організаціями так звані «ДНР» та «ЛНР». Також настав час запровадити ембарго на поставки зброї до Росії, тому що це не логічно далі торгувати зброєю з агресором», – сказав Лінкявічус.

«Ті, хто думає, ніби те, що коїться в Україні, – далеко і нас не стосується, – глибоко помиляються», – додав литовський міністр.

«Нам слід пробудитися й розпочати оборонятися не лише від ракет, але й від брехні і пропаганди, яка поширюється росіянами у всьому світі та стала інтенсивнішою протягом останніх днів», – вважає голова литовського дипломатичного відомства.

«Ми знаємо, хто стоїть за терористами, як ракети, зенітні установки та танки перекидаються через кордон у той час, як лунають заяви про нібито його охорону. Водночас лунають звинувачення на адресу інших, але Росія не визнає власної відповідальності», – заявив Лінас Лінкявічус.

Міністр відзначив, що, на його думку, потенціал індивідуальних санкцій не вичерпався: потрібно застосувати їх щодо ближчого оточення російських можновладців.

Він також переконаний, що ЄС демонструє бездіяльність і цим заохочує Володимира Путіна до нових актів агресії: «Наша (ЄС – ред.) бездіяльність – також частина проблеми. Ми, звісно, не можемо себе звинувачувати в тому, що відбувається, ми не чинимо терористичних актів, але бездіяльність, очікування чогось, без скоординованої позиції, ми іноді запрошуємо продовжувати в тому ж стилі».

«Я вже не знаю, що ще має трапитися, щоб ми усвідомили, з ким насправді маємо справу», – додав Лінас Лінкявічус.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, представники дипломатичних відомств ЄС сьогодні зібралися на нараду щодо останнього розвитку подій в Україні. За даними європейських ЗМІ, можливе впровадження нових санкцій щодо відповідальних за розгортання конфлікту в східних регіонах України.

До списку новин