загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Енергоощадність: Як легко зекономити 2 тисячі гривень на рік (відео)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Наступної зими українці чекають з острахом, газові проблеми з Росією, країна в стані війни, закінчення якої ніхто не обіцяє до морозів, тому проблема енергоощадності та економії ресурсів стає для українців більше ніж актуальною.

Завбачливі господарі не чекали підвищення тарифів та загострення газових відносин з Москвою, вже давно утеплили квартири чи будинки, встановили лічильники, поставили міцні та надійні вікна, ще при будівництві подбали про якісну та ефективну систему опалення.

Тим, хто цього не зробив, слід надолужувати втрачене, інакше працюватимуть лише на комунальні послуги. «ФАКТИ», попри важкі воєнні часи, вкотре розпочинають цикл репортажів про енергоощадливість. Ми не втомлюємося нагадувати – розумне використання дорогих енергоресурсів можливе.

Детальніше у сюжеті.

https://www.youtube.com/watch?v=-MXoghvA5nk

До списку новин