загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсій у звільнених містах Донбасу не буде ще тиждень – депутат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мінфіну і Держказначейству доручено відновити бюджетне фінансування звільнених міст. Для наведення порядку у звільненому місті військам і міліції потрібно до тижня часу, після чого соціальні служби і місцева влада відновлять свою роботу, заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці народний депутат Андрій Павловський.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерству фінансів і Держказначейству відновити бюджетне фінансування звільнених міст. Про це повідомив керівник МВС Арсен Аваков. За його словами, від бойовиків звільнені і знову можуть отримувати бюджетні гроші Дніпродзержинськ, Сєвєродонецьк, Попасне та Рубіжне.

Докладніше про те, як буде відбуватися відновлення фінансування, радіостанції Голос Столиці розповів депутат фракції «Батьківщина», член комітету з питань соціальної політики та праці Андрій Павловський.

Що означає відновлення фінансування вивільнених територій? Куди будуть в першу чергу спрямовані кошти?

− Це дуже добра справа, тому що це підкреслює, в першу чергу те, що нормальне, спокійне, мирне життя в звільнених містах, районних центрах, селах, потроху повертається до нормального ладу, відновлюється. І люди це бачать. Починають відкриватись соціальні служби місцеві, відділення банків, пенсійного фонду… Зараз держава має змогу знову почати фінансування цих соціальних програм. І в першу чергу дати пенсії нашим пенсіонерам, які в Слов’янську, Краматорську, Сєверодонецьку, інших містах вже декілька місяців не могли отримувати свої пенсії.

Про які терміни ми можемо говорити зараз? Коли людям чекати коштів, коли вони надійдуть?

− В кожному звільненому місті треба навести порядок. На це треба декілька днів військам, міліції, яка заходить в звільнені міста. Потім відновлюється нормальне життя, соціальні служби, місцева влада відновлює свою роботу. Я думаю, що як правило це займає від декількох днів до тижня і люди отримають виплати найближчими днями.

Фінансування звільнених територій стовідсоткове?

− Безумовно. Людям будуть виплачувати пенсії, всі види соціальної допомоги в повному обсязі. Так само уряд виділяє гроші на відновлення інфраструктури, на ті заклади соціальні, які там розбомбили, пограбували і так далі.

Поясніть, будь-ласка, як на сьогоднішній день відбувається фінансування того ж Луганська і Донецька?

− Справа в тому, що зараз уряд, у зв’язку з тим, що ці міста, і Донецьк, і Луганськ, окуповані, немає змоги фінансувати, соціальні програми виплачувати, ті ж пенсії. Бо якщо уряд буде направляти туди гроші, зрозуміло, що їх будуть красти.

А звідки будуть надходити кошти? З держскарбниці?

Є у нас Пенсійний фонд, Фонд соціальної допомоги, Фонд соціального страхування, які мають кошти, і які як раз на ці області зараз кошти тримають в резерві, щоб направити в звільнені території як тільки буде така можливість. Так само якісь бюджетні певні виплати. Все це передбачено і в бюджеті державному, і в бюджеті Пенсійного фонду.

Додамо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк також доручив Ощадбанку спільно з НБУ забезпечити перевезення готівкових коштів для перерахування відповідних грошей громадянам, на звільнених від терористів територіях.

Внаслідок успішно проведених силами АТО операцій щодо визволення міст Попасне та Рубіжне, спостерігається активне переміщення бойовиків і військової техніки з цих міст в Алчевськ. Про це радіостанції Голос Столиці повідомив з прес-офіцер АТО Олексій Дмитрашковський. Він також зазначив, що спостерігається подальше зміцнення та обладнання вогневих позицій, оборонних споруд, а також перекидання бронетехніки до населених пунктыв навколо Донецька.

До списку новин