загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Музей мистецтв Прикарпаття відкрив виставку графічних робіт столичного художника Михайла Завального

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Музей мистецтв Прикарпаття представив серію офортів художника Михайла Завального.

«Представлено близько 20 робіт Михайла Завального, виконаних у техніці офорту. Це щось нагадує сни, бо роботи фантастичні і багатосюжетні», - зазначив заступник директора Музею мистецтв Прикарпаття Михайло Тимчук.

Відомо, що молодий художник Михайло Завальний багато подорожує. Понад усе захоплюється культурою Індії. Туди їде тільки-но починаються морози в Україні. Лише з потеплінням, кажуть, повертається. Молодий художник обожнює пленери. Переконаний, що «тут і зараз малювати просто».

Розглядати графіку Михайла Завального, кажуть фахівці, досить цікаво. Його улюблені теми – ігри дорослих і велика політика. Техніка досить складна. Офорт потребує точних ліній та бездоганної композиції.

Більшість робіт Михайла Завального можна взяти за ілюстрацію до фантастики. Вони настільки ж оригінальні, як і сам автор. У своїх 28 років художник – активний учасник українських та міжнародних виставок, займається йогою та дає чудові майстер-класи. Очікують, що своєю майстерністю Завальний поділиться і в Івано-Франківську, після закриття персональної виставки. Її планують згорнути на початку вересня.

До списку новин