загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чого не можна робити в стані злості: 10 речей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сімейна сварка чи конфлікт на роботі не просто приводять до поганого настрою. Злість може стати причиною необдуманих вчинків і небезпечної для життя поведінки, на кшталт агресивного водіння автомобіля. Провідні американські експерти в галузі управління гнівом склали список з 10 речей, які не повиненна робити людина під впливом злості.

1. Не спати

Це з бідою рекомендують «переспати одну ніч», а вкладатися спати в стані злості не слід. Негативні емоції не тільки збережуться, але й помножаться, так як у сні наш організм переробляє інформацію, отриману протягом дня.

2. Не слід сідати за кермо

У стані сильного нервового збудження і злості ви можете втратити необхідну концентрацію, що загрожує дуже важкими наслідками.

3. Не зганяти злість

Дослідження показують, що вихлюпування своєї злості на якихось інших людей (наприклад, через інтернет) роблять людину ще менш щасливою і ще більш злою.

4. Не їсти

У стані злості наша увага до вибору здорової їжі слабшає. А організм, який знаходиться під дією стресу і негативних емоцій погано справляється з нормальним переварюванням їжі.

5. Не сперечатися

Продовження діалогу, який вже викликав приступ злості, не дасть можливості заспокоїтися. І ви почнете говорити дуже багато речей, про які потім будете шкодувати.

6. Не залишати пости в інтернеті

Знову-таки, за подібні пости вам згодом буде соромно.

7. Не надсилати електронних листів

Причини ті ж самі, що і в пункті 6.

8. Не вживати алкоголь

Спроба заспокоїтися за допомогою келиха вина зазвичай призводить до протилежних результатів. Алкоголь знижує самоконтроль, і людина починає поводитися ще більш імпульсивно.

9. Не ігнорувати тиск

Стрибки артеріального тиску в стані злості дуже небезпечні. Збільшується ризик розвитку інсультів та інфарктів.

10. Не займатися самокопанням

Напружені роздуми на тему того, чому та чи інша людина завдала вам образи, не зменшує напруження злості, а тільки підсилює його.

До списку новин