загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Білорусь знімає обмеження на постачання українського пива й цукерок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчора уряд Білорусі вирішив зняти обмеження на постачання українських кондитерських виробів та пива на білоруський ринок.

Цю інформацію сьогодні поширила прес-служба МЗС Білорусі.

"24 липня прем'єр-міністром Республіки Білорусь підписано постанову (№ 719), яке знімає мали місце у наших партнерів по СНД побоювання щодо доступу їх товарів на білоруський ринок", - заявив начальник управління інформації - прес-секретар МЗС Дмитро Мирончик.

Нагадаємо, що в квітні-травні поточного року влада Білорусі ввели ліцензування поставок в країну цементу, скла, пива, деяких видів макаронних і кондитерських виробів. Ці рішення були введені тимчасово, строком на шість місяців, і стосувалися товарів з держав, крім членів Митного союзу. Особливе обурення ці рішення викликали в українських виробників пива і цукерок, передає TUT BY.

У відповідь на минулого тижня Україна пригрозила введенням загороджувальних мит на ряд білоруських товарів (шини, холодильники, молочні вироби, азотні добрива і ін), які займають вагому частку на українському ринку. Білорусі було дано 10 днів для виправлення ситуації.

У результаті офіційний Мінськ першим зробив крок назустріч. У МЗС Білорусі очікують, що "Україна забезпечить доступ білоруських товарів на свій ринок в режимі, встановленому Договором про зону вільної торгівлі, оперативно скасувавши відповідні рішення Міжвідомчої комісії".

"У тому ж випадку, якщо українські рішення набудуть чинності, ми змушені будемо вживати заходів адекватного реагування. Хоча сподіваємося, що за негативним сценарієм події розвиватися не буде, оскільки це не відповідає духу і рівнем взаємодії між нашими братніми країнами", - резюмував Дмитро Мирончик.

До списку новин